Gdzie oglądać niedzielny mecz Skry? Mamy niespodziankę

W najbliższą niedzielę nasi piłkarze udadzą się do Łodzi na mecz z rezerwami ŁKS-u. Kibice Skry będą mogli oglądać swoich ulubieńców nie tylko za pomocą aplikacji Pilot WP, ale także na antenie ogólnodostępnego kanału TVP Sport!

Liga nabrała tempa. Za nami trzynaście ligowych kolejek. Trzynastka nie była pechowa dla naszej ekipy, która wygrała wysoko z Wisłą Puławy (4:1). Dzięki temu zwycięstwu Skrzacy awansowali na szóste miejsce w tabeli i do prowadzącej Kotwicy tracą już tylko cztery oczka.

W najbliższą niedzielę piłkarze Skry udadzą się do Łodzi na mecz z rezerwami Łódzkiego Klubu Sportowego. ŁKS II dotychczas zgromadził punkt więcej od naszej drużyny, co zapowiada nam ciekawe widowisko.

Okazuje się, że wydarzenia ze Stadionu Króla śledzić będzie można nie tylko za pomocą aplikacji Pilot WP (https://pilot.wp.pl/vod/sport-2-liga/). Na bezpośrednią transmisję zdecydowała się również ogólnodostępna telewizja TVP Sport!

Pierwszy gwizdek usłyszymy w niedzielę, 22 października, o godzinie 14:15.

Zapraszamy zarówno przed ekrany telewizorów jak i monitory. Będzie się działo!