Jedziemy do Siedlec! A Wy kibicujcie nam za pomocą Pilota WP

Ligowa karuzela nabiera rozpędu. Już w sobotę nasi piłkarze udadzą się do Siedlec na mecz z tamtejszą Pogonią. Nasi piłkarze powalczą o pełną pulę, a Wy możecie ich wspierać za pomocą aplikacji Pilot WP.

Za nami 11 kolejek 2. ligi piłkarskiej. Terminarz dwunastej serii gier został tak skonstruowany, że naprzeciw siebie staną zespoły, które legitymują się identycznym dorobkiem punktowym. Zarówno nasz zespół i jak i gospodarze zgromadzili dotychczas po 17 punktów.

Sobotnie spotkanie w Siedlcach zapowiada się zatem bardzo interesująco. Rzecz jasna możecie kibicować naszym piłkarzom, śledząc nadchodzący wielkimi krokami pojedynek za pomocą aplikacji Pilot WP.

Wystarczy wejść na stronę https://pilot.wp.pl/lp/pilka-nozna-druga-liga/ i wykupić pakiet, dzięki któremu otrzymacie dostęp do wszystkich meczów drugoligowych rozgrywek. Przy zakupie nie zapominajcie o zaznaczeniu wsparcia dla Skry, ponieważ część przychodu za sprzedaż pakietu zasila kasę naszego klubu!