Daleki wyjazd… po trzy punkty

Ladies udają się w najbliższy weekend w delegację nad polskie morze. Piłkarki Ladies sprawdzą gościnność TKKF-u Checz Gdynia. Mecz odbędzie się w niedzielę o godzinie 15:15.

Piłkarki TKKF-u Checz Gdynia świetnie rozpoczęły sezon, jednak w minionym tygodniu dała o sobie wyraźnie znać zadyszka. We Wrocławiu, tamtejsza Ślęza wygrała 6:0. Pierwsza, w dodatku tak wysoka porażka, może zadziałać dwojako. Należy spodziewać się, że gdynianki zrobią wszystko, by zmazać plamę po klęsce.

Piłkarki Ladies wiedzą jednak jak zmotywować się na pojedynki z wymagającymi rywalkami. Tym bardziej, że do meczu przystępować będą uskrzydlone wysokim zwycięstwem nad Bielawianką Bielawa.

Poza tym podopieczne Patryka Mrugacza doskonale zdają sobie sprawę, że po porażce w Bydgoszczy margines błędu znacznie się skurczył, chociaż nie można popadać w skrajność. Już ubiegłoroczne rozgrywki pokazały, że w Orlen 1 Lidze Kobiet wiele może się zdarzyć i nawet w przypadku utraty punktów z rewelacyjnie rozpoczynającymi sezon piłkarkami znad morza nic nie jest stracone, bowiem jesteśmy dopiero na szóstej serii gier.

Nie wybiegajmy zatem za daleko w przyszłość. Możemy być bowiem pewni tylko tego, że będziemy świadkami fascynującego pojedynku, w którym obie strony rzucą na szalę co mają najlepszego. My oczywiście trzymamy kciuki za nasze Panie i z niecierpliwością wyczekujemy wieści znad morza.

Mecz pomiędzy TKKF Checz Gdynia a Skrą Ladies Częstochowa odbędzie się w niedzielę, 1 października o godzinie 15:15 w Gdyni.