Wygrana trampkarzy z Górnikiem Zabrze

Pierwsze zwycięstwo odnotowali trampkarze C2 w grupie północnej II ligi wojewódzkiej. Trzy punkty dopisali do swojego dorobku po zwycięstwie nad Górnikiem Zabrze.

W miniony weekend trudne zadanie czekało naszych trampkarzy kategorii C2. Nie dość, że wciąż czekali na premierowe zwycięstwo w II lidze wojewódzkiej, to dodatkowo borykali się ze sporymi brakami kadrowymi. Ich rywalem tymczasem był zawsze groźny zespół Górnika Zabrze.

– Pomimo braków kadrowych zespół stanął na wysokości zadania i wygrał z Górnikiem 2:0 – mówi trener Krzysztof Kowalski.

Bramki dla naszego zespołu zdobyli Antoni Sztekler i Mikołaj Szyjewski.

Dzięki zwycięstwu nasi trampkarze znaleźli się w środku ligowej tabeli. W następnym pojedynku zmierzą się z wiceliderem z Radzionkowa. Trzymamy kciuki, by pierwsze zwycięstwo natchnęło Skrzaków do sprawienia sporego kalibru niespodzianki.