Trzy młodziczki powołane do kadry Śląskiego Związku Piłki Nożnej

W poniedziałek 18 września w Chorzowie odbędzie się konsultacja reprezentacyjna Śląskiego Związku Piłki Nożnej zawodniczek do lat 13. Powołanie do kadry otrzymały trzy młode zawodniczki Skry.

Młodziczki Skry bardzo dobrze radzą sobie w rozgrywkach śląskiej ligi młodziczek, po czterech meczach legitymując się kompletem punktów. Dobre występy drużyny prowadzonej przez Justynę Matusiak i Oliwię Pająk nie uszły uwadze trenerek kadry U13 Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

18 września w Chorzowie odbędzie się konsultacja, na którą powołanie otrzymały trzy nasze zawodniczki, a mianowicie Noemi Bujnowicz, Anna Kucharska i Laura Niedworok. To z pewnością duże wyróżnienie i nagroda za ciężką pracę, jaką wykonują na treningach.

Gratulujemy!

Copy link
Powered by Social Snap