Śledźcie mecz w Chojnicach za pomocą aplikacji Pilot WP

Już dzisiaj nasi piłkarze rozegrają ósmy mecz w bieżących rozgrywkach 2. Ligi. Tym razem sprawdzą gościnność Chojniczanki Chojnice. Jak zwykle możecie śledzić poczynania naszych piłkarzy za pomocą aplikacji Pilot WP.

Drugoligowe rozgrywki nabierają rozpędu. Już w ten weekend rozegrana zostanie 8. kolejka sezonu. Skrzacy wybierają się do Chojnic na mecz z tamtejszą Chojniczanką.

Oba zespoły jeszcze kilka miesięcy temu walczyły o punkty w Fortuna 1. Lidze. Niestety, pomimo ogromnych ambicji, nie udało im się utrzymać. Po początkowej fazie walki o powrót do drugiej klasy rozgrywkowej oba zespoły mają zupełnie odmienne nastroje.

Podopieczni Konrada Geregi uzbierali póki co 11 punktów i utrzymują kontakt z czołówką tabeli. Chojniczanka natomiast ma spore trudności, by odnaleźć się na trzecim froncie ligowej karuzeli i z 5 punktami znajduje się w strefie spadkowej.

Po raz ostatni z ligowego zwycięstwa piłkarze z Chojnic cieszyli się 28 lipca, a więc ponad miesiąc temu. To może podziałać na nich tylko mobilizująco, tym bardziej, że ewentualna porażka mogłaby spowodować, że bezpieczne miejsce odskoczy na więcej niż trzy punkty.

Wszystko to sprawia, że zaplanowany na piątkowy wieczór pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie. Zapraszamy więc do jego śledzenia za pomocą aplikacji Pilot WP.

Pamiętajcie, że każdy wykupiony dostęp, to wsparcie dla naszego klubu!