Rezerwy podejmą Amatora

W najbliższą sobotę piłkarze rezerw Skry podejmą na boisku przy ulicy Loretańskiej zespół Amatora Golce. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 13:00.

Początek sezonu nie był wymarzony dla piłkarzy Amatora Golce. Na inaugurację ulegli bowiem 1:5 Jedności Boronów. Czas pokazał, że Jedność, to prawdziwy czarny koń okręgowej rywalizacji, który póki co – a w weekend rozegramy 6. kolejkę – nie stracił jeszcze punktów.

Amator tymczasem szybko otrząsnął się po premierze sezonu i już w następnym spotkaniu wyraźnie wygrał w Konopiskach (5:2), zremisował w Krzepicach (2:2) i na własnym boisku pokonał Spartę Szczekociny (3:2). Poza tym nasi sobotni rywale mają jeden mecz zaległy. Wszystko to sprawia, że chociaż Amator plasuje się obecnie w środku ligowej stawki możemy spodziewać się naprawdę trudnego pojedynku.

Młodzi Skrzacy, pomimo weryfikacji wyniku spotkania z Zielonymi Żarki, w ostatnim czasie prezentują się naprawdę z dobrej strony. Z meczu na mecz gra naszej drużyny wygląda coraz lepiej, a w ofensywie młodzi zawodnicy są groźni dla każdego.

W ubiegłym tygodniu podopieczni Tomasza Szymczaka wyraźnie pokonali Lot Konopiska, co z pewnością jest dobrym prognostykiem przed zbliżającym się pojedynkiem.

Mecz pomiędzy Skrą II Częstochowa a Amatorem Golce odbędzie się w sobotę, 9 września o godzinie 13:00 na Miejskim Stadionie Piłkarskim przy ulicy Loretańskiej w Częstochowie.