Wielka niewiadoma

Na najbliższą niedzielę zaplanowano kolejny mecz piłkarek Skry. Ich rywalem ma być SWD Wodzisław Śląski. Zespół, wokół którego w ostatnim czasie pojawiło się mnóstwo zamieszania. Ostatecznie klub zadeklarował, że weźmie udział w rozgrywkach. Pierwszy mecz SWD przypadnie właśnie ze Skrą.

W ubiegłym tygodniu ulewa uniemożliwiła rozegranie meczu w Siennej, gdzie miały zmierzyć się ekipy UKS 3 Staszkówka/Jelna i Skry Ladies. Czekając na termin powtórki nasze zawodniczki przygotowywały się do pojedynku z SWD Wodzisław Śląski, chociaż i tym przygotowaniom towarzyszył znak zapytania. Wszystko oczywiście ze względu na problemy SWD, którego działacze najpierw ogłosili wycofanie drużyny, by po kilku dniach zacząć wysyłać sygnały o powrocie.

Polski Związek Piłki Nożnej w oczekiwaniu na rozwój sytuacji pozwolił na potrzymanie pozostałych ekip oraz kibiców w niepewności. SWD przełożyło pierwsze dwa pojedynki i wiele wskazuje na to, że właśnie przy ulicy Loretańskiej ekipa z Wodzisławia Śląskiego rozpocznie sezon.

Nasze zawodniczki premierę mają za sobą. Przypomnijmy, że na inaugurację podzieliły się punktami z Resovią Rzeszów.

Zbliżający się mecz można określić jako wielką niewiadomą. Trudno powiedzieć jakim ostatecznie składem SWD zagości na naszym obiekcie i w jakiej formie znajdują się piłkarki tego klubu. O tym najlepiej przekonać się osobiście.

Spotkanie pomiędzy Skrą Ladies Częstochowa a SWD Wodzisław Śląski odbędzie się w niedzielę, 3 września, o godzinie 18:00.