Trampkarze na remis

Pierwszy punkt w sezonie powędrował na konto trampkarzy Akademii Skry kategorii C2. Nasi piłkarze zremisowali z Akademią 2012 Jaworzno.

Po falstarcie na inaugurację sezonu trampkarze C2 naszej Akademii mocno przepracowali tydzień i wyciągnęli wnioski. Widać było to już w spotkaniu rozgrywanym w ramach 2. kolejki II ligi wojewódzkiej. Reprezentanci Skry świetnie prezentowali się na boisku, co potwierdza trener Krzysztof Kowalski.

– Zagraliśmy bardzo dobry mecz, w którym prowadziliśmy grę, stwarzając kilka stuprocentowych sytuacji do zdobycia gola.

Niestety piłka nożna nie jest sprawiedliwa i to goście na kwadrans przed końcem pojedynku wyszli na prowadzenie.

– Na szczęście zawodnicy nie czekali na koniec meczu, tylko dalej kontynuowali swoją grę i ostatecznie doprowadzili do remisu, kiedy po składnej akcji Marchewki i Goniewiechy Dąbrowski strzelił obok bramkarza, umieszczając futbolówkę w siatce.

Skra Częstochowa – Akademia 2012 Jaworzno 1:1 (0:0)

Bramka dla Skry: 1:1 Marcel Dąbrowski