Mateusz Winciersz wyróżniony przez tygodnik „Piłka Nożna”

Kolejny mecz i kolejne wyróżnienie dla naszego piłkarza. Tym razem w jedenastce kolejki tygodnika „Piłka Nożna” znalazł się Mateusz Winciersz.

W piątkowy wieczór Skra Częstochowa zanotowała trzecie zwycięstwo w sezonie, dzięki czemu znajduje się w czołówce drugoligowej tabeli. Jednym z zawodników, którzy zasłużyli na słowa pochwały, jest Mateusz Winciersz.

Wahadłowy naszej ekipy w meczu 6. kolejki z Kotwicą Kołobrzeg pojawił się na boisku tuż po przerwie i dał bardzo dobrą zmianę. Dość powiedzieć, że miał swój udział w bramce Jana Ciućki, która zaważyła o trzech punktach dla Skry.

Nic więc dziwnego, że jego postawa została zauważona przez dziennikarzy tygodnika „Piłka Nożna”, którzy znaleźli dla niego miejsce w jedenastce kolejki.

Jedenastka 6. kolejki 2. Ligi: Pruchniewski (Lech II) – Winciersz (Skra), Dejewski (Radunia), Koprowski (ŁKS II), Misiak (Pogoń) – Bezpalec (Stomil), Gołuch (GKS), Szuprytowski (Pogoń), Kizyma (Zagłębie II), Kiebzak (GKS) – Mikołajczak (Chojniczanka)