Piłkarze U9 zagrali w Radomsku

Młodzi piłkarze Akademii Skry z rocznika 2015 wybrali się w miniony weekend do Radomska na mecz z Radomszczańską Akademią Piłkarską. Jak zwykle zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

W miniony weekend piłkarze Akademii Skry rocznika 2015 gościli w Radomsku, gdzie zmierzyli się z tamtejszą Radomszczańską Akademią Piłkarską.

– Rywalizacja z tym zaprzyjaźnionym klubem zawsze przebiega w duchu fair-play, a kwestie sportowe stoją na najwyższym poziomie – opowiada trener Bartek Gałkowski. – Tym razem nie było inaczej.

Obie drużyny zmierzyły się ze sobą, rozgrywając trzy tercje, trwające po 30 minut. Najważniejsze, że chłopcy opuścili boisko zadowoleni i jak zapewniają trenerzy zrealizowali wszystko, czego w ostatnim czasie uczyli się na treningach.

– Dziękujemy RAP Radomsko za kolejne udane granie i do zobaczenia przy następnych okazjach – kończy trener Gałkowski.