Nowator Led oficjalnym sponsorem naszego klubu!

Od dłuższego czasu firma Nowator Led jest ważnym partnerem naszego klubu. Teraz jeszcze bardziej zwiększa swoje zaangażowanie. Z największą przyjemnością możemy ogłosić, że logo Nowator Led zagości na strojach naszych piłkarzy występujących na poziomie 2 Ligi!

Firma Nowator Led przedłużyła z nami umowę i zwiększyła swoje zaangażowanie do roli Sponsora Oficjalnego, czego efektem jest logotyp na spodenkach pierwszej drużyny. Właściciel przedsiębiorstwa, Dariusz Kwapisz, intensywnie wspiera projekt Skry Częstochowa: – W życiu trzeba coś robić, poza pracą. Myślę, że wspieranie młodych, żeby mogli grać i trenować, to jest fajna rzecz – podkreśla Dariusz Kwapisz.

– Bez wątpienia łatwiej jest pomagać ludziom, którzy idą do przodu i im się chce – to jest warunek konieczny. Ludzie muszą być zaangażowani – mówił właściciel firmy Nowator Led, podkreślając także znaczenie rozwoju infrastruktury sportowej. Dariusz Kwapisz mocno wspierał nasz klub przy okazji modernizacji obiektu przy ulicy Loretańskiej w Częstochowie.

Zapytany o to, czy rozgrywki transmitowane przez Pilot WP i TVP Sport są dla niego dobrym miejscem do ekspozycji znaku firmy, przyznał: – To bez wątpienia dobre miejsce do eksponowania loga firmy, ale ja jednak liczę na to, że jak najszybciej wrócimy do pierwszej ligi – zaznaczał.

Przypomnijmy, iż firma Nowator Led zajmuje się produkcją profesjonalnych lamp Led, na podzespołach uznanych światowych marek. Firma wykonuje projekty oświetlenia, montuje lampy u klientów oraz pomaga w uzyskaniu dofinansowań na swoje produkty.

Jesteśmy dumni, że możemy gościć firmę Nowator Led w gronie naszych sponsorów! Dziękujemy za wielkie zaangażowanie w rozwój Skry Częstochowa!