Rocznik 2014 zagrał w Juve Summer Cup

Piłkarze Akademii Skry rocznika 2014 wzięli udział w turnieju Juve Summer Cup. Rywalizowali z kilkoma renomowanymi zespołami i zaprezentowali się z dobrej strony. To z pewnością cenne doświadczenie dla naszych młodych piłkarzy.

W niedzielę w Piekarach Śląskich odbył się turniej Juve Summer Cup. Zaproszenie od organizatorów otrzymało dwanaście zespołów, w tym reprezentanci Akademii Skry U10.

Na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji piłkarze Skry wzięli udział w sześciu meczach, w których zmierzyli się między innymi z przedstawicielami gospodarzy, UKS-em Ruchem Radzionków oraz AP Góral Żywiec.

Ostatecznie nasi młodzi zawodnicy zajęli ósmą lokatę, prezentując się z dobrej strony. Na słowa uznania zasługuje ambicja i charakter, którymi wykazywali się młodzi Skrzacy.

W turnieju udział wzięli: Jakub Jankowski, Kacper Trzeciak, Piotr Sieradz, Radek Słomian, Wojciech Burzyński, Daniel Konieczny, Dawid Turek, Aleksander Kot, Julian Kowalski, Adam Staszczyk oraz Leon Łata.