Wspieraj Skrę i kibicuj z (WP) Pilotem w dłoni!

W niedzielę o godzinie 12:00 piłkarze Skry rozegrają we Wronkach mecz z rezerwami Lecha Poznań. Zapraszamy do kibicowania naszej ekipie i śledzenia rywalizacji za pomocą aplikacji WP Pilot. Każdy wykupiony dostęp to wyraz wsparcia dla naszego klubu.

Początek sezonu udowodnił, że piłkarze Skry mogą bić się o najwyższe cele. Po falstarcie na początek sezonu zanotowali dwa kolejne zwycięstwa z Sandecją Nowy Sącz i Polonią Bytom. W poprzedniej kolejce niemal do ostatnich sekund wydawało się, że Skrzacy powiększą swój dorobek o jedno oczko. Niestety tym razem szczęście nie było po naszej stronie. Sezon jest jednak długi i już jutro (20 sierpnia) podopieczni Konrada Geregi staną przed kolejną szansą do zdobycia trzech punktów.

Rywalem Skry będą rezerwy Lecha Poznań. Młody, ambitny zespół, wsparty doświadczonym Szymonem Pawłowskim udowodnił w tym roku, że może sprawić niejedną niespodziankę. Jeśli jesteście ciekawi jak spiszą się nasi piłkarze w starciu z młodymi poznaniakami, aspirującymi do pierwszego składu Lecha macie możliwość śledzenia transmisji z Wronek!

Jak? To bardzo proste. Wystarczy wykupić dostęp w aplikacji WP Pilot, zaznaczyć nasz klub jako ten, który chcecie wesprzeć i… można rozsiadać się wygodnie w fotelu.

Zapraszamy do kibicowania Skrze! Niedzielny obiad ze sportowymi emocjami w tle będzie smakował wyjątkowo!