Adam Olejnik zostaje z nami!

Kolejne dobre wieści dla kibiców naszej drużyny! Kontrakt z klubem przedłużył jeden z filarów Skry – Adam Olejnik. Doświadczony pomocnik związał się z naszym klubem dwuletnią umową.

Adam Olejnik trafił do Skry Częstochowa w 2015 roku i od tego czasu nieprzerwanie przywdziewa koszulkę naszego klubu. Wraz z zespołem napisał wspaniałą historię, awansując kolejno do 2 ligi, a następnie na zaplecze PKO BP Ekstraklasy.

32-letni pomocnik po spadku z Fortuna 1 Ligi nie opuścił szeregów Skry i związał się z naszym klubem dwuletnim kontraktem. Udowodnił tym samym, że jest jednym z tych piłkarzy, na których kibice Skry zawsze mogą liczyć, zarówno w dobrych jak i trudnych chwilach.

Pomimo niepowodzenia, które spotkało nas jako klub czuję swego rodzaju przywiązanie nie tylko do barw klubowych, ale do ludzi z którymi tworzymy ten projekt od kilku lat – mówi nam piłkarz.

Zbliżający się sezon będzie dziewiątym Adama Olejnika w Skrze. Doświadczony zawodnik ma na koncie blisko 180 spotkań w barwach ekipy z Loretańskiej i wiemy już, że w zbliżającym się sezonie prawdopodobnie przekroczy imponującą liczbę 200 występów. Jakie cele przyświecają mu u progu nowej kampanii?

Mimo że nie jestem najmłodszym zawodnikiem, to mam ciągłą chęć rozwoju i grania o najwyższe cele, więc mam nadzieję, że w takim kierunku będziemy podążać jako cała drużyna – kwituje Adam Olejnik, któremu życzymy kolejnych dobrych występów w nadchodzących rozgrywkach!