Kolejne efektowne zwycięstwo

Młodzicy D1 wygrali kolejne spotkanie w ramach rozgrywek III ligi wojewódzkiej. Tym razem 12:0 pokonali KS Stradom Częstochowa.

We wtorkowy wieczór młodzicy D1 rozegrali awansem spotkanie 9. kolejki III ligi wojewódzkiej. Tym razem na własnym stadionie zmierzyli się ze Stradomiem Częstochowa. Outsider rozgrywek nie miał nic do powiedzenia w starciu z naszymi młodymi piłkarzami, którzy zachowując czyste konto zaaplikowali rywalom 12 bramek.

Wszyscy zawodnicy zachowali wysoki poziom koncentracji i nie pozwolili rywalowi na najmniejszą akcję pod naszą bramką – opowiada trener Krzysztof Kowalski. – Warto zaznaczyć, że zawodnicy Skry zagrali na odwrotnych pozycjach niż grali w poprzednich meczach, co miało na celu podniesienie poziomu skupienia na meczu, a także zwrócenie uwagi na to, by nie lekceważyć przeciwnika i grać fair play.

Skra Częstochowa – Stradom Częstochowa 12:0

Bramki dla Skry: Patryk Śpiewak (X3), Jakub Bonenberg (X2), Mikołaj Szyjewski (X2), Jakub Błaszczyk, Marcel Dąbrowski, Tymoteusz Dąbrowski, Marcel Kaźmierczak-Pacud, Antoni Sztekler

Skra Częstochowa D1: Chęciński – Sztekler, Zalewski – Konieczny, Błaszczyk, Bonenberg – M. Dąbrowski, Małolepszy, Nevio oraz Szyjewski, T. Dąbrowski, Kaźmierczak-Pacud, Kudła, J. Marchewka, Śpiewak, Borowik, K. Marchewka