Powołania dziewcząt do kadry ŚlZPN

Dwie piłkarki Skry zostały powołane do kadry Śląskiego Związku Piłki Nożnej na zgrupowanie oraz turniej eliminacyjny Kadr Wojewódzkich. Zgrupowanie oraz turniej odbędą się między 25 a 28 maja 2023.

Śląski Związek Piłki Nożnej powołał zawodniczki, które w dniach 25-28 maja w Suchej Beskidzkiej rozegrają IV turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski Kadr Wojewódzkich. W gronie powołanych zawodniczek znalazły się dwie zawodniczki Skry Częstochowa – Zuzanna Sikora oraz Zuzanna Błaszczyk.

Reprezentacja Śląskiego Związku Piłki Nożnej w ramach zgrupowania rozegra trzy spotkania. W sobotę 27 maja o godzinie 11:00 zmierzy się z Małopolskim Związkiem Piłki Nożnej, natomiast o godzinie 17:00 rozegra mecz z Podkarpackim Związkiem Piłki Nożnej. Rywalizację zakończy niedzielny pojedynek z kadrą Opolskiego ZPN.

Naszym piłkarkom gratulujemy i trzymamy kciuki za dobre występy!