Zakończyć sezon z przytupem

Nim się obejrzeliśmy kolejny sezon Orlen 1 Ligi Kobiet niemalże dobiegł końca. Piłkarki Skry Ladies czeka już tylko jeden pojedynek. W piątkowy wieczór zmierzą się z SWD Wodzisław Śląski.

W pierwszoligowej tabeli w kontekście Skry Ladies nic już nie może się wydarzyć. Strata do Rekordu Bielsko-Biała wynosi siedem punktów, dokładnie tyle samo ile przewaga nad czwartym w tabeli SWD Wodzisław Śląski. Nie oznacza to jednak, że mecz właśnie z wodzisławiankami będzie meczem „o nic”. Wszystko dlatego, że nasze Panie w każdym pojedynku chcą pokazać się z jak najlepszej strony, a podrażnione porażką z Rekordem będą chciały zamknąć sezon zwycięstwem na własnym boisku.

Na podsumowania przyjdzie jeszcze czas, jednak już teraz można postawić tezę, że Ladies mają za sobą trudną, ale udaną rundę. Seria sześciu zwycięstw z rzędu musi robić wrażenie i nawet porażka z Rekordem – musimy przyznać, że za wysoko w kontekście tego, co działo się na boisku – nie jest w stanie zamazać ogólnego obrazu naszej drużyny.

Skrzatki pokazały się jako zespół z charakterem, który nie uznaje straconych sytuacji. Ambicja i wola walki, to właściwie synonimy Skry. Jesteśmy więc przekonani, że mecz z SWD będzie widowiskiem wartym uwagi.

Mecz odbędzie się w piątek (19.05) o godzinie 19:00 na Miejskim Stadionie Piłkarskim przy ulicy Loretańskiej.

Copy link
Powered by Social Snap