7 pytań do… Poznajcie Adama „Neervena” Marczaka!

Już dzisiaj po południu rozpocznie się kolejny turniej online z cyklu 1 Liga PLE Cup. W rywalizacji czternastu zespołów weźmie udział również Skra Częstochowa. Naszą drużynę reprezentować będzie Adam „Neerven” Marczak. Poznajcie zatem naszego zawodnika.

Czy od zawsze grałeś w gry komputerowe?

Tak naprawdę FIFA to jedyna gra, w którą gram regularnie, a przygoda zaczęła się stosunkowo niedawno, bo około cztery lata temu, po tym jak mój rocznik w klubie, do którego uczęszczałem na treningi piłki nożnej został zamknięty.

Skąd się wzięło Twoje zainteresowanie FIFĄ?

Zainteresowanie FIFĄ pojawiło się podczas oglądania filmów na YouTube. Od razu spodobało mi się to, jak działa tryb ULTIMATE TEAM i sam chciałem się w nim sprawdzić.

Jakie są Twoje największe sukcesy?

Na ten moment największe sukcesy to:
– Wygranie turnieju Nowy Poziom PLE
– Drugie miejsce w turnieju 1 LIGA PLE CUP
Oraz awans na takie turnieje jak:
– Zamknięte kwalifikacje do kadry narodowej
– eChampions League Qualifier
– FGS 3 oraz FGS 4

Gra w 1 Lige PLE Cup to nie jest dla Ciebie nowość. Jak oceniasz poziom rywalizacji i organizacji turnieju?

W turnieju znajduje się paru bardzo dobrych graczy, natomiast mam świadomość tego jaki zrobiłem progress od poprzedniej edycji, więc tylko zwycięstwo mnie zadowoli.

Kto Twoim zdaniem stanowi dla Ciebie największe zagrożenie pod kątem sportowym, jeśli chodzi o najbliższy turniej?

Raczej nie ma takiej osoby. Wiem, że dając występ na miarę swoich możliwości powinienem wygrać z każdym.

Zawodnik, którym gra Ci się najlepiej?

Zdecydowanie Kylian Mbappe. Szybkość, strzały, drybling – wszystko na najwyższym poziomie.

Czym zajmujesz się na co dzień?

Na co dzień uczęszczam do technikum oraz rozwijam swoje wyżej wymienione pasje – FIFA i piłka nożna.