Czwórmecz rocznika 2015

Piłkarze rocznika 2015 w ostatni weekend przed świętami wzięli udział w ciekawym czwórmeczu. Nasi młodzi zawodnicy zmierzyli się z zespołami z Radomska, Bełchatowa i Konopisk.

W miniony weekend młodzi piłkarze z rocznika 2015 rozegrali towarzyski czwórmecz. Konfrontacja z zespołami z różnych województw z pewnością była dla nich ciekawym doświadczeniem i szansą na rozwój.

Rozegraliśmy z zespołami RAP Radomsko, GKS Bełchatów i LOT Konopiska – opowiada trener Bartek Gałkowski. – Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony rozgrywając trzy mecze po trzydzieści minut. Rywalizacja przebiegła w duchu fair play i nie możemy doczekać się kolejnej okazji do zagrania z zaprzyjaźnionymi akademiami – zakończył nasz trener.