Trampkarze remisują w Wodzisławiu

Trampkarze C2 Akademii Skry zremisowali w Wodzisławiu z tamtejszym WSP 2:2. Bramki dla naszego zespołu zdobywali Radło i Kabacik.

Po udanej inauguracji rundy wiosennej trampkarze w drugiej kolejce I ligi wojewódzkiej udali się do Wodzisławia na mecz z tamtejszym WSP. Ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami, chociaż kluczowym aspektem dla przebiegu spotkania była zimowa aura, o czym opowiedział nam po meczu trener Paweł Rycharski:

Graliśmy na naturalnym boisku w zimowej scenerii, co było chyba kluczowe dla meczu – potwierdza trener Rycharski. – Pierwsza połowa to nasza spora przewaga, w drugiej natomiast graliśmy pod wiatr i padający śnieg. Mieliśmy problem z wyjściem z pressingu gospodarzy, którzy z minuty na minutę czuli, że aura im sprzyja i chcą iść za ciosem.

Ostatecznie obie drużyny zaliczyły solidarnie po dwa trafienia. Dla WSP był to pierwszy punkt zdobyty w tym sezonie. Nasi piłkarze natomiast po premierowym triumfie z AP Teamem Gliwice po raz pierwszy stracili punkty. Okazja do powrotu na zwycięską ścieżkę nadarzy się już w najbliższy weekend. Skrzacy podejmują ROW Rybnik, który również ma na koncie 4 punkty.

Copy link
Powered by Social Snap