Przekaż 1,5% podatku Fundacji Skry!

Nie wiesz na co przekazać swoje 1,5% podatku? Przekaż go Fundacji Skry! Dzięki Twojej pomocy szansę rozwoju otrzymają najbardziej potrzebujący adepci piłki nożnej.

Czy wiesz, że rozliczając deklarację roczną masz możliwość pomocy najbardziej potrzebującym młodym sportowcom? Wszystko dzięki 1,5%, który możesz przekazać Fundacji Skry!

Sport to nie tylko rywalizacja. To także zdrowy tryb życia, poczucie odpowiedzialności oraz postępowanie według zasad funkcjonowania w społeczeństwie. Dzięki sportowi można wychowywać lepszych ludzi i ta właśnie myśl przyświecała pomysłodawcom powołania Fundacji Skry Częstochowa. Powstała ona w 2018 roku i od samego początku stanowi organ prowadzący Szkołę Mistrzostwa Sportowego „NOBILITO”, w której szansę rozwoju otrzymują najmłodsi i najbardziej utalentowani adepci piłki nożnej. Zajęcia edukacyjne prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną oraz doświadczonych trenerów, wychowujących swoich podopiecznych w oparciu o tak potrzebne w dorosłym życiu wartości moralne i etyczne. Ponadto dzieci uczące się w naszej szkole, dzięki rozwojowi własnego potencjału, już wkrótce mogą zasilić szeregi pierwszoligowego klubu piłkarskiego Skra, będącego od lat sportową dumą Częstochowy.

Czasem wystarczy 1,5%, by dać z siebie 100%!

Dzięki Twojej pomocy możemy:

– rozwijać bazę dydaktyczną Szkoły Mistrzostwa Sportowego „NOBILITO”

– zatrudniać najlepszych trenerów i wychowawców

– urozmaicać zajęcia dydaktyczne oraz treningi

– organizować wyjazdy sportowe

– zapewniać najlepszy sprzęt niezbędny do rozwoju adeptów piłki nożnej

– pomagać najbardziej potrzebującym podopiecznym Fundacji Skry

Do Szkoły Mistrzostwa Sportowego „NOBILITO” uczęszcza prawie dwustu uczniów, którzy łączą pasję do sportu z edukacją na wysokim poziomie. Dzięki Fundacji Skry najbardziej potrzebujący z nich również mogą spełniać swoje marzenia!

Jak przekazać 1,5%?

W odpowiednią rubrykę rocznego zeznania podatkowego PIT należy wpisać KRS: 0000270261, w rubryce „Cel szczegółowy” dopisz: SKRA 6.

Ciebie nic to nie kosztuje, a pozwala spełniać marzenia!

Copy link
Powered by Social Snap