Trampkarze C1 ulegli GieKSie Katowice

W drugiej kolejce rozgrywek I ligi wojewódzkiej trampkarzy Skra Częstochowa podejmowała GieKSę Katowice. Górą okazali się goście wygrywając 2:0.

Po udanej inauguracji sezonu trampkarze C1 podejmowali w ubiegłą sobotę GKS Katowice. Niestety potyczka z Gieksą nie poszła po myśli naszych trampkarzy.

Niestety nie udaje nam się uzyskać dobrego wyniku, choć przeważaliśmy w całym meczu – przyznaje trener Łukasz Łykowski. – Utrzymywaliśmy się przy piłce, stwarzaliśmy sytuacje, ale mocno zawiodła skuteczność. Słabsza dyspozycja liderów zespołu również miała duży wpływ na naszą grę. Akcje były dość często szarpane, wolno reagowaliśmy w fazach przejściowych, brakowało pojedynków 1X1 i odpowiedzialności w kluczowych momentach, zarówno w ataku jak i obronie – wylicza trener naszych trampkarzy.

Obie bramki dla katowiczan padły w drugiej połowie i obie były efektem dobrego rozegrania stałego fragmentu gry.

Rzeczywiście oba gole straciliśmy po rzutach rożnych. Czujemy duży niedosyt po tym spotkaniu, wyciągamy wnioski i pracujemy dalej – kończy trener Łykowski.

Następne spotkanie podopieczni duetu Mariusz Czok – Łukasz Łykowski rozegrają już w najbliższą niedzielę. Wyjadą wówczas do Chorzowa na mecz ze Stadionem Śląskim, który w dwóch dotychczas rozegranych spotkaniach zanotował remis i porażkę.

Skra Częstochowa – GKS Gieksa Katowice 0:2 (0:0)

Skra Częstochowa C1: Szymczyk (70’ Gołąbek) – Ciepielak, Przetak, Bajor (60’ Tyczyński), Czerkieski (55’ Gembała), Lis, Syrek (60’ Kołodziejczyk), Dutka (70’ Tarnowski), Glizniewicz, Przybyła, Cieślak