Świetna postawa Skry U-8 w meczach ze starszymi rywalami

W niedzielę piłkarze z rocznika 2015 wzięli udział w turnieju z udziałem starszych od siebie drużyn. W potyczce z większymi i bardziej doświadczonymi przeciwnikami zaprezentowali się z rewelacyjnej wręcz strony.

Niedziela upłynęła piłkarzom Skry 2015 pod znakiem rywalizacji z drużynami z rocznika 2014. Starsi przeciwnicy reprezentowali takie zespoły jak: Victoria Częstochowa, Raków Częstochowa, Piast Przyrów, Złoty Potok i Beniaminek Częstochowa.

Skra okazała się najlepsza z tego grona. Jak się okazało nagroda za zajęcie pierwszego miejsca nie była jedynym trofeum, z jakim wrócili do domów nasi piłkarze. Statuetkę dla najlepszego bramkarza otrzymał Karol Kała.

Mimo grania z większymi i silniejszymi od nas rywalami zaprezentowaliśmy się z bardzo dobrej strony – relacjonują trenerzy Bartek Gałkowski oraz Marek Juszczyk. – Chłopcy bardzo dobrze funkcjonowali na boisku, a rozgrywanie piłki od własnej bramki krótkimi podaniami zostało docenione, ponieważ nasz bramkarz – Karol, dostał statuetkę dla najlepszego bramkarza turnieju. Jesteśmy dumni z naszej gry oraz postępów chłopaków – kończą nasi szkoleniowcy.