Trzej piłkarze Skry powołani na konsultacje wojewódzkie

Śląski Związek Piłki Nożnej opublikował listę zawodników z rocznika 2009, powołanych na konsultacje kadry wojewódzkiej. W gronie dwudziestu sześciu piłkarzy znalazło się trzech reprezentantów Akademii Skry Częstochowa.

We wtorek 14 lutego bieżącego roku w Chorzowie odbędą się konsultacje kadry wojewódzkiej Śląskiego Związku Piłki Nożnej chłopców z rocznika 2009. Udział weźmie w nich trzech zawodników naszego klubu, którzy znaleźli uznanie w oczach trenera Damiana Galeji. Są to Maksymilian Tatarczyk, Igor Siuda oraz Piotr Pilarski. Cała trójka, jest dobrze znana z występów w kadrze wojewódzkiej ŚlZPN-u i wielokrotnie brała udział w meczach międzyzwiązkowych. Uczestniczyli również w ogólnopolskim projekcie Akademia Młodych Orłów.

Powołania są najlepszym dowodem na harmonijny rozwój naszych młodych piłkarzy, za których oczywiście trzymamy kciuki i którym gratulujemy powołań!