Przygotowania w toku: przed nami kolejny tydzień pracy i dwa mecze kontrolne

Nasi piłkarze rozpoczynają kolejny tydzień przygotowań do rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi. W ciągu najbliższych dni będą w dalszym ciągu intensywnie pracować nad swoją formą i rozegrają dwa mecze kontrolne.

Podopieczni Jakuba Dziółki mają już za sobą trzy styczniowe sparingi. Pierwszy z nich, z GKS-em Tychy, zakończył się bezbramkowym wynikiem. W drugim spotkaniu nasi zawodnicy rozprawili się z Zagłębiem Sosnowiec, zwyciężając 3:2. Następnie, w minioną sobotę zremisowali z Ruchem Chorzów 0:0. Ich dotychczasowa postawa może nastrajać nas optymizmem przed startem rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi, bowiem w starciach z innymi pierwszoligowcami radzą sobie bardzo dobrze: są odpowiednio zorganizowani, mają pomysł na grę i potrafią kreować sytuacje.

Dzisiejszy dzień gracze Skry Częstochowa rozpoczną od treningu na boisku, a później czeka ich analiza. Z kolei jutro zmierzą się w sparingowej rywalizacji z Polonią Bytom. To jednak nie koniec grania na ten tydzień, wszak już w piątek podopieczni Jakuba Dziółki rozegrają kolejny mecz kontrolny. Ponownie zmierzą się z pierwszoligową ekipą – Odrą Opole.

Możemy więc założyć, że kolejne dni będą dla naszych piłkarzy pełne pracy i wysiłku, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że w nową rundę ekipa Skry wejdzie bardzo dobrze przygotowana pod względem piłkarskim i fizycznym.

Copy link
Powered by Social Snap