Śniadanie biznesowe? Na Bank ze Skrą

W minioną środę zainaugurowany został cykl comiesięcznych śniadań biznesowych dla partnerów naszego klubu. W sympatycznej atmosferze, panującej w klimatycznej Klubokawiarni BANK, spędziliśmy czas, dyskutując na tematy zarówno sportowe jak i biznesowe.

18 stycznia w Klubokawiarni BANK po raz pierwszy spotkaliśmy się z naszymi sponsorami oraz partnerami na śniadaniu biznesowym. Była to doskonała okazja do spędzenia wspólnie czasu, a w dyskusjach toczonych przy smacznym posiłku oraz aromatycznej kawie przewijały się tematy nie tylko biznesowe, ale i sportowe.

Mamy za sobą ciężki rok – opowiada o idei przedsięwzięcia Marcin Kot, koordynator Loży Biznesowej Skra Business Lounge. – Cały rok graliśmy mecze domowe w Bełchatowie, a obiekt przy ulicy Loretańskiej przechodzi gruntowną modernizację. Nowy rok otwiera jednak przed nami nowe perspektywy, w związku z czym pojawiło się wiele nowych pomysłów, a jednym z nich, jest stworzenie przestrzeni networkingowo-biznesowej dla naszych partnerów biznesowych oraz sponsorów, aby mogli poprzez regularne spotkania zawierać relacje biznesowe.

Ponieważ w Skrze stawiamy na bliskie, bezpośrednie relacje z naszymi sponsorami w grudniu ubiegłego roku sprawdziliśmy, jaki termin regularnych spotkań najbardziej im odpowiada. To jednak nie był koniec. Pozostała jeszcze kwestia miejsca naszych wspólnych, cyklicznych spotkań.

Szukałem lokalu w wysokim standardzie i tak wybór padł na jedno z najlepszych miejsc w Częstochowie, Klubokawiarnię BANK – mówi Marcin Kot. – Z właścicielkami szybko doszliśmy do porozumienia i tak oto w każdą środę w połowie miesiąca o godzinie 9:00 będziemy mogli się spotykać przy kawie i śniadaniu, tak z obecnymi jak i potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Jak zdradza Marcin Kot spotkania będą przybierały różne formy. Jakie?

Od klasycznych networkingowych, poprzez spotkania typu biznes-mixer, kończąc na takich, których motywem przewodnim będą szkolenia biznesowe – wylicza koordynator Loży Biznesu Skra Business Lounge.

Możemy śmiało powiedzieć, że inauguracja wypadła nad wyraz pomyślnie. Dlatego nie możemy doczekać się już kolejnych śniadań, które zaplanowane są na 15 lutego oraz 15 marca. Mile widziani są na nich również potencjalni partnerzy biznesowi naszego klubu, którzy mogą kontaktować się w sprawie udziału w śniadaniu biznesowym z Marcinem Kotem poprzez drogę mailową: marcin.kot@ks-skra.pl.

Zapraszamy i… do zobaczenia na następnym śniadaniu!

Copy link
Powered by Social Snap