Zapraszamy na wakacje ze Skrą!

Jak co roku zapraszamy młodych piłkarzy na turnusy wakacyjne organizowane przez Skrę. Tym razem spędzimy tydzień w urokliwej Wieliczce oraz Busku-Zdroju.

Chociaż odliczamy dni do ferii zimowych warto już teraz pomyśleć o… wakacjach. A dla młodych piłkarzy nie ma lepszej opcji spędzenia wakacji niż letni obóz sportowy organizowany przez Skrę Częstochowa!

W tym roku organizujemy dwa turnusy wakacyjne. Młodszym piłkarzom proponujemy pobyt w Busku-Zdroju, natomiast starsi spędzą tydzień w Wieliczce.

Obóz w Wieliczce odbędzie się w dniach 29.07-05.08 i przeznaczony jest dla zawodników z roczników 2007, 2008 oraz 2009. Koszt tygodniowego turnusu wynosi 1550 złotych. Istnieje możliwość wpłat ratalnych. Cena zawiera m. in. zakwaterowanie w hotelu Salis, wyżywienie, transport i opiekę trenera. Ponadto uczestnicy wakacyjnego wypoczynku zwiedzą kopalnię soli w Wieliczce oraz udadzą się do aqua-parku.

Młodsi piłkarze (roczniki 2010, 2011, 2012 oraz 2013) spędzą tydzień między 5 a 12 sierpnia w Busku-Zdroju. Koszt tygodniowego turnusu wynosi 1750 złotych, a cena zawiera m.in. nocleg z wyżywieniem, transport, opiekę medyczną oraz trenerską. Istnieje oczywiście możliwość wpłat ratalnych.

Wszystkich informacji udzielają trenerzy prowadzący zespoły oraz sekretariat klubu.

Do zobaczenia na letnich obozach sportowych!

Copy link
Powered by Social Snap