Świąteczne granie odwołane

Tegoroczna edycja Świątecznego Grania została odwołana. Powodem jest oczywiście trwający remont Miejskiego Stadionu Piłkarskiego przy ulicy Loretańskiej.

Świąteczne granie, to już niemal tradycja. Co roku w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia spotykają się byli i obecni działacze oraz piłkarze naszego klubu, by rozegrać towarzyski mecz piłkarski.

Doskonale pamiętamy ubiegłoroczną edycję, której towarzyszył siarczysty mróz. Chociaż słupek rtęci niebezpiecznie zbliżał się do piętnastej kreski poniżej zera nie odstraszyło to byłych i obecnych Skrzaków, którzy z uśmiechem na ustach pokazali kawał dobrego, piłkarskiego rzemiosła. Oczywiście nim rozbrzmiał pierwszy gwizdek w ruch poszły łopaty, dzięki którym usunięto zalegający na murawie śnieg.

W tym roku, z powodu trwającego remontu Miejskiego Stadionu Piłkarskiego przy ulicy Loretańskiej, świąteczny mecz nie dojdzie do skutku. W imieniu działaczy oraz organizatorów zapewniamy jednak, że wydarzenie to powróci w kolejnych latach!

Copy link
Powered by Social Snap