Spędźcie ferie ze Skrą!

Zimowa aura za oknem to wyraźny znak, że coraz bliżej do długo wyczekiwanych przez najmłodszych ferii zimowych. Klub Sportowy Skra Częstochowa wraz ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego „Nobilito” zaprasza do spędzenia ich w aktywny sposób!

„Ferie ze Skrą” to już tradycyjna forma spędzania ferii zimowych przez dzieci z Częstochowy i okolic. W styczniu odbędzie się kolejna edycja zimowego wypoczynku organizowanego przez nasz klub oraz Szkołę Mistrzostwa Sportowego „Nobilito”.

Wszystkie dzieci w wieku 6-11 lat zapraszamy na turnusy, które odbędą się w terminach 16-20 stycznia 2023 (I turnus) oraz 23-27 stycznia 2023 (II turnus). W tych dniach pomiędzy godziną 8:00 a 16:00 wykwalifikowana kadra pedagogiczna zadba o moc atrakcji dla uczestników.

Organizatorzy przewidzieli zajęcia sportowe oraz treningi piłkarskie organizowane w murach Szkoły Mistrzostwa Sportowego „Nobilito”. Oprócz tego przewidziano między innymi wyjście do parku trampolin, parku wodnego czy kina. Nie mniej istotne, że codziennie oferujemy drugie śniadania i obiady, a każdy z uczestników zajęć otrzyma w prezencie pamiątkową koszulkę.

Koszt turnusu wynosi 500 złotych.

Wszystkich informacji pod numerem telefonu 880 006 643 udziela Wojciech Ślęzański.

Do zobaczenia na „Feriach zimowych ze Skrą”!

Copy link
Powered by Social Snap