Media o akcji crowdfundingowej naszego klubu

Akcja crowdfundingowa Skry Częstochowa trwa w najlepsze. Wciąż możecie zostać inwestorami, dołączyć do grona akcjonariuszy i wydatnie przyczynić się do powrotu naszego klubu na Stadion Miejski przy ulicy Loretańskiej. Akcja zatacza coraz szersze kręgi w środowisku lokalnym. Co więcej, o możliwości inwestycji w Skrę napisały już ogólnopolskie media.

Szerokim echem odbił się tekst opublikowany na portalu Weszło – być może najbardziej popularnym futbolowym serwisie w kraju. Ponadto o naszej akcji szerzej odpowiedziały m.in. „Przegląd Sportowy”, „Gazeta Wyborcza”, „Wirtualna Polska”, „Twoja Polska Stacja” czy „RMF MAXXX”.

Jeżeli chcielibyście zapoznać się z publikacjami dotyczącymi akcji crowdfundingowej – zapraszamy:)

Publikacje:

Copy link
Powered by Social Snap