Plan przygotowań pierwszej drużyny

Już w przyszłym tygodniu piłkarze pierwszej drużyny powrócą na boisko i wznowią treningi. Poznaliśmy plan ich przygotowań do rundy wiosennej.

Podopieczni Jakuba Dziółki po raz pierwszy na zajęciach zameldują się w poniedziałek 5 grudnia. Kilka dni później rozegrają sparing z GKS – em Jastrzębie. Jeszcze w tym roku czeka ich także mecz kontrolny z GieKSą Katowice, który odbędzie się 17 grudnia.

W okresie świątecznym nasi piłkarze otrzymają kilka dni wolnego, ale na samym początku nowego roku wznowią treningi. W ramach przygotowań rozegrają wiele wartościowych sparingów z dobrymi zespołami – zmierzą się bowiem z GKS – em Tychy, Zagłębiem Sosnowiec, Ruchem Chorzów, Polonią Bytom czy Odrą Opole.

Sztab naszego zespołu zrobi wszystko, by zawodnicy Skry Częstochowa byli dobrze przygotowani na start Fortuna 1 Ligi. Rozgrywki ruszają już w drugi weekend lutego.

Plan przygotowań pierwszej drużyny:

5.12 – wznowienie treningów

10.12 – sparing z GKS – em Jastrzębie

17.12 – sparing z GieKSą Katowice

03.01 – pierwszy trening w 2023 r.

14.01 – sparing z GKS-em Tychy

18.01 – sparing z Zagłębiem Sosnowiec

21.01 – sparing z Ruchem Chorzów

25.01 – sparing z Polonią Bytom