Bartosz Baranowicz i Kamil Lukoszek wystąpili w reprezentacji Polski U – 20

Kamil Lukoszek i Bartosz Baranowicz zagrali w barwach reprezentacji Polski U – 20. Kadrowicze zmierzyli się w meczu wyjazdowym z Rumunią. Spotkanie rozgrywane w ramach Elite League zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:0.

Młodzi gracze Skry Częstochowa w szybkim tempie rozwijają się występując w barwach naszej drużyny. Regularnie występują na boiskach Fortuna 1 Ligi i w wielu spotkaniach należą do grona wyróżniających się na boisku indywidualności. Ich dobrą postawę dostrzegł selekcjoner młodzieżowej kadry, Miłosz Stępiński.

Bartosz Baranowicz wystąpił w podstawowej jedenastce. Z kolei Kamil Lukoszek pojawił się na placu gry w 77. minucie spotkania.

Naszym młodym kadrowiczom gratulujemy występu w reprezentacji Polski i życzymy kolejnych spotkań w biało – czerwonych barwach!

Copy link
Powered by Social Snap