Trzy piłkarki Skry powołane na zgrupowanie Talent PRO

Zuzanna Błaszczyk, Zofia Dubiel oraz Nikola Młynek zostały powołane na zgrupowanie Talent PRO, które odbędzie się w Siedlcach w dniach 21-25 listopada.

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował listę zawodniczek powołanych na najbliższe zgrupowanie Talent PRO. W gronie czterdziestu piłkarek z całego kraju znalazły się trzy reprezentantki Skry. Mowa o Zuzannie Błaszczyk, Zofii Dubiel oraz Nikoli Młynek.

Zofia Dubiel

Zofia Dubiel oraz Nikola Młynek to 15-letnie zawodniczki, mające za sobą nie tylko powołania na zgrupowania reprezentacji młodzieżowych, ale również występy w biało-czerwonych barwach. Pomimo młodego wieku już teraz znajdują miejsce w pierwszoligowym składzie Skry Ladies. Zuzanna Błaszczyk natomiast od dłuższego czasu nie schodzi z oczu trenerów kadr młodzieżowych, zarówno wojewódzkich jak i narodowych. W ostatnim czasie grała z orzełkiem na piersi w turnieju UEFA Development, gdzie zaprezentowała się z bardzo dobrej strony.

Nikola Młynek
Zuzanna Błaszczyk

Zgrupowanie odbędzie się w Siedlcach w dniach 21-25 listopada.

Naszym zawodniczkom gratulujemy powołania!

Copy link
Powered by Social Snap