Piotr Rzucidło arbitrem głównym meczu z Odrą Opole

W ramach 11. kolejki Fortuna 1 Ligi nasza drużyna zmierzy się Odrą Opole. Poznaliśmy obsadę sędziowską niedzielnego, wyjazdowego spotkania Skry Częstochowa. Arbitrem głównym rywalizacji z Czerwono – Niebieskimi będzie Piotr Rzucidło.

W bieżącym sezonie arbiter z Warszawy poprowadził dwa spotkania na szczeblu Fortuna 1 Ligi, w których łącznie pokazał dwanaście żółtych kartek. Warto uszczegółowić, iż Piotr Rzucidło był sędzią głównym m.in. podczas spotkania Skry Częstochowa z Chojniczanką Chojnice, w którym nasza drużyna zaaplikowała rywalom dwie bramki i odniosła pewne zwycięstwo.

Sędziemu ze stolicy na liniach asystować będą Michał Pierściński i Jakub Wójcik. Funkcja arbitra technicznego należeć będzie do Sebastiana Tarnowskiego, a za system VAR będą odpowiadali Sebastian Jarzębak oraz Jakub Winkler.

Copy link
Powered by Social Snap