Trzech piłkarzy Skry powołanych na konsultacje ŚlZPN-u

Igor Siuda, Piotr Pilarski oraz Maksymilian Tatarczyk otrzymali powołanie na konsultację reprezentacji U-14 Śląskiego Związku Piłki Nożnej przed nadchodzącymi meczami z Podkarpackim Związkiem Piłki Nożnej.

We wtorkowe popołudnie w Chorzowie odbędą się konsultacje Śląskiego Związku Piłki Nożnej przed meczem z Podkarpackim ZPN. Początkowo planowane były one na 20 września, jednak ze względów organizacyjnych oraz z powodu dużej ilości rozgrywanych w tym okresie spotkań, zostały przeniesione właśnie na wtorek, 13 września.

W gronie piłkarzy z rocznika 2009 powołanych przez trenera Damiana Galeję znaleźli się trzej piłkarze Skry – Piotr Pilarski, Igor Siuda oraz Maksymilian Tatarczyk. Nie są to nowe nazwiska na liście trenera koordynatora ŚlZPN-u, ponieważ cała trójka regularnie pojawiała się w meczach reprezentacji Związku w ubiegłym sezonie i wszystko wskazuje na to, że podobnie będzie w obecnej kampanii.

Naszym młodym piłkarzom oczywiście gratulujemy!

Copy link
Powered by Social Snap