Odpalamy bombę transferową! Livia Potengova kolejnym wzmocnieniem Ladies

Livia Potengova wzmocniła dzisiaj Skrę Ladies. 25-letnia napastniczka ze Słowacji z pewnością stanowić będzie solidny punkt naszego zespołu. Witamy!

Na taką wiadomość czekali chyba wszyscy kibice Skry Ladies, możemy pochwalić się bowiem kolejnym transferem. Naszą zawodniczką została dzisiaj Livia Potengova. Urodzona w 1997 roku bramkostrzelna piłkarka, mająca na koncie występy w futsalowej reprezentacji Słowacji, wzmocniła naszą formację ofensywną.

Jej kariera rozpoczęła się w SK Strab, skąd trafiła do Tatrana Presov, by poprzez Partizana Bardejov trafić do Polski. W kraju nad Wisłą początkowo reprezentowała barwy klubu z Bukowiny Tatrzańskiej. Bywały sezony, kiedy Potengova zdobywała połowę wszystkich bramek Rysów!

Wszyscy doskonale pamiętamy kwietniowe spotkanie pomiędzy naszymi Ladies a UKS-em Trójka Weronica Staszkówka/Jelna, kiedy to Potengova dała się we znaki naszym piłkarkom. W całym sezonie 2021/2022 była zresztą najskuteczniejszą zawodniczką „Trójki”, notując dziesięć trafień.

Wróbelki ćwierkają, że lewonożna zawodniczka była na testach w kilku klubach, nawet z ekstraligowego poziomu, a mimo wszystko wybrała nasz zespół. Mamy pewność, że ten wybór to doskonała decyzja.

Livia, witamy w Skrze!