Zarząd Skry podziękował Sponsorom

W środowy wieczór Zarząd naszego klubu spotkał się z przyjaciółmi Skry, aby podziękować im za wsparcie w minionym sezonie. Podczas eventu nie zabrakło oczywiście rozmów o tym, co będzie, bowiem już tylko godziny dzielą nas od inauguracyjnego nowy sezon spotkania z Ruchem Chorzów.

Za Skrą pierwszy sezon na boiskach Fortuna 1 Ligi. Był to sezon bez wątpienia udany. Dość powiedzieć, że zespół bez większych problemów utrzymał się na zapleczu PKO BP Ekstraklasy, triumfując jednocześnie w klasyfikacji Pro Junior System. Nie można zapominać o dobrej dyspozycji również debiutujących na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej piłkarek Ladies oraz świetnych wynikach naszych grup młodzieżowych, rozwijających się pod skrzydłami trenerów Akademii Skry.

Nie udałoby się osiągnąć tego wszystkiego bez wsparcia sponsorów, których z czystym sumieniem nazwać możemy Przyjaciółmi Skry. Właśnie z nimi w środowy wieczór spotkał się Zarząd naszego klubu, by podziękować za współpracę w ostatnich miesiącach. Z rąk prezesa Skry Częstochowa, Artura Szymczyka, nasi sponsorzy odebrali symboliczne statuetki, będące wyrazem wdzięczności za pomoc okazaną w minionym sezonie.

Po części oficjalnej przyszła pora na degustację wołowiny z Rancza Nad Wodami oraz wyjątkowej whisky Jack Daniel’s, sprowadzanej oraz butelkowanej specjalnie dla naszego klubu. Był czas na rozmowy, żarty oraz budowanie wspólnych relacji. Było to o tyle łatwe, że spotkaniu towarzyszyła prawdziwie rodzinna atmosfera.

Oczywiście podczas kuluarowych rozmów nie zabrakło tematu zbliżających się rozgrywek. Nic dziwnego, bowiem już za kilka godzin na obiekcie Ruchu przy ulicy Cichej 6 drużyna Skry rozpocznie kolejny sezon w Fortuna 1 Lidze. Sezon nie tylko sportowych wyzwań, którym podołamy tylko z Wami!

Dziękujemy, że jesteście z nami i wspólnie tworzymy historię!

Pełną fotogalerię z środowego spotkania znajdą Państwo, klikając w poniższy link: