Trzech piłkarzy Skry powołanych na mecz reprezentacji Śląskiego Związku Piłki Nożnej

Trzej piłkarze Akademii Skry otrzymali powołanie do reprezentacji Śląskiego Związku Piłki Nożnej na mecz z Podkarpackim ZPN. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 26 kwietnia.

26 kwietnia reprezentacja U-13 Śląskiego Związku Piłki Nożnej rozegra mecz ze swoim podkarpackim odpowiednikiem. Spotkanie poprzedzi krótkie zgrupowanie, na które powołani zostali aż trzej młodzi piłkarze Akademii Skry.

Uznanie w oczach sztabu szkoleniowego Związku znaleźli podopieczni trenera Mariusza Czoka z rocznika 2009: Piotr Pilarski, Igor Siuda oraz Maksymilian Tatarczyk.

Zgrupowanie kadry ŚZPN-u odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia. Piłkarze zakwaterowani będą w Dębicy i stamtąd wyjadą do Kolbuszowej na mecz z reprezentacją Podkarpacia. Wieńczące zgrupowanie spotkanie obu drużyn zaplanowano na wtorek (26.04) na godzinę 11:00.

Powołanie aż trzech reprezentantów Skry, to ogromny sukces naszej Akademii. Warto przy tym podkreślić, że praca z chłopcami z Częstochowy i najbliższych okolic, charakteryzująca działalność naszej szkółki, przynosi owoce. To ogromna satysfakcja dla całej naszej organizacji. Wyniki drużyn Akademii oraz liczne wyróżnienia w postaci powołań do kadry regionu bądź kraju, są najlepszym dowodem na to, że w naszym mieście nie brakuje utalentowanej i chętnej do treningów młodzieży.