Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Odrą Opole!

Rozpoczęliśmy właśnie sprzedaż biletów na niedzielne spotkanie z Odrą Opole. Wejściówki na ten niezwykle ciekawie zapowiadający się mecz kosztują jedynie 10 złotych!

Już w najbliższą niedzielę (24.04) Skra Częstochowa podejmie na Stadionie Miejskim w Bełchatowie aspirującą do walki o strefę barażową, Odrę Opole. Pierwszy gwizdek arbitra zaplanowano na godzinę 15:00. Nie ma wątpliwości, że czeka nas niezwykle interesujący pojedynek i dlatego już teraz zachęcamy Was do tego, byście zarezerwowali sobie niedzielne popołudnie i spędzili je razem ze Skrą.

Bilety na niedzielny mecz są już dostępne i kosztują jedynie 10 złotych. Kupić je można za pośrednictwem strony bilety.ks-skra.pl. Jak? To bardzo proste.

Aby zakupić bilet należy najpierw się zarejestrować. W tym celu niezbędne będzie podanie numeru PESEL, adresu e-mail oraz imienia i nazwiska. Po aktywacji konta trzeba się zalogować i z zakładki „W sprzedaży” wybrać interesujący nasz pojedynek, po czym kliknąć „Kup bilet”. Po wyborze miejsca wystarczy dokonać płatności i… można już rozpocząć odliczanie do meczu!

Do zobaczenia w niedzielę na stadionie!