Organizujemy wyjazd na mecz z Odrą Opole!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców organizujemy wyjazd autokarowy na niedzielny mecz z Odrą Opole! Koszt przejazdu w obie strony wynosi 40 złotych. W kwocie tej zawarta jest już cena biletu!

Już w najbliższą niedzielę naszą drużynę czeka niezwykle ważny pojedynek z Odrą Opole. Drużyna ze stolicy polskiej piosenki wciąż ma szanse na znalezienie się w czołowej szóstce Fortuna 1 Ligi i tym samym, poprzez ścieżkę barażową, na awans do PKO BP Ekstraklasy.

Nasz klub postanowił zorganizować wyjazd autokarowy do Bełchatowa na ten bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek. Koszt wyjazdu, zawierający przejazd w obie strony oraz wejściówkę na mecz, wynosi 40 złotych!

Zapisy chętnych na wyjazd kibiców prowadzone będą do piątku (22.04), do godziny 13:00, poprzez zgłoszenie na adres e-mail bilety@ks-skra.pl imienia, nazwiska, numeru telefonu oraz numeru PESEL.

Mecz odbędzie się w niedzielę, 24 kwietnia o godzinie 15:00. Wyjazd spod stadionu przy ulicy Loretańskiej planowany jest na godzinę 12:30, zbiórka kwadrans wcześniej.

Razem #tworzymyhistorie!