Informacje dla Kibiców przed Chrobrym

Jak podawaliśmy we wcześniejszych komunikatach pierwsza drużyna mężczyzn naszego Klubu w ramach rozgrywek Fortuna 1 Liga swoje mecze domowe do końca tego sezonu będzie na pewno rozgrywać na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ulicy Sportowej 3 /z wyłączeniem meczu z Widzewem Łódź, który zostanie rozegrany w Łodzi/.

Już teraz serdecznie zapraszamy na każde ze spotkań rozgrywanych w Bełchatowie.

Ogólne informacje dotyczące biletów

Sprzedaż biletów prowadzona będzie wyłącznie w formie online poprzez stronę bilety.ks-skra.pl oraz w kasie biletowej Stadionu Miejskiego w Bełchatowie w dniu meczu. Nie przewidujemy żadnej innej formy sprzedaży i dystrybucji biletów.

Obecnie trwają prace finalizacyjne nad system sprzedaży, który powinien uzyskać pełną sprawność w dniu 5.04.2022 koło godziny 15:00 – najmocniej przepraszamy za niedogodności z tym związane.

Ceny biletów zostaną podane wraz z informacją o rozpoczęciu sprzedaży, jednak Zarząd Klubu zapewnia, że przy ustalaniu ceny biletu weźmie pod uwagę aktualne ceny benzyny oraz sytuację inflacyjną.

Informacja dla osób posiadających karnet z poprzedniego sezonu

Osoby posiadające karnet/aktywną kartę kibica z sezonu 2020/2021 i nie mogły w pełni z niego skorzystać z uwagi na pandemię wirusa SARS-CoV-2 uprawnione są do obioru darmowych imiennych biletów wstępu na wszystkie spotkania rozgrywane przez Skrę Częstochowa w Bełchatowie w sezonie 2021/2022.

Szczegółowe informacje dotyczące spotkanie z Chrobrym Głogów

Spotkanie zostanie rozegrane w czwartek 7.04.2022 na Stadionie Miejskim w Bełchatowie o godzinie 18:00. Bramy stadionu zostaną udostępnione dla Kibiców o godzinie 17:00. Dla Kibiców udostępniony będzie sektor C oraz wejście na trybunę C od ulicy 1 Maja.

Copy link
Powered by Social Snap