Turniej żaków w Gliwicach

Żacy z rocznika 2013 w sobotę wzięli udział w turnieju w Gliwicach. Była to kolejna okazja do zbierania cennego doświadczenia.

Wartościowy turniej zaliczyli w sobotę chłopcy z rocznika 2013. Pod balonem Marco Football Center w Gliwicach rozegrali trzy spotkania z drużynami Teamu Gliwice, UKKS-u Katowice oraz Teamu Gliwice 2013. Mecze trwały po 30 minut i obfitowały w efektowne bramki oraz ciekawe sytuacje. Zadowolenia z udziału w turnieju nie krył trener naszych młodych zawodników, Maciej Suszczyk:

– Podsumowując dzisiejszy dzień mogę śmiało powiedzieć, że jestem zadowolony z postawy chłopców na boisku, ponieważ w większości wykonali zadania, jakie omówiliśmy szczegółowo przed meczami. Poprzez zadania, jakie wykonywali zawodnicy na boisku, stworzyliśmy dużo ciekawych i fajnie wyglądających akcji, co owocowało dużą ilością strzałów na bramkę. Dzięki takim wyjazdom i grami z drużynami spoza regionu częstochowskiego wiemy gdzie popełniamy błędy i nad czym musimy pracować.