Przekaż 1% podatku Fundacji Skry!

Nie wiesz na co przekazać swój 1% podatku? Przekaż go Fundacji Skry! Dzięki Twojej pomocy szansę rozwoju otrzymają najbardziej potrzebujący adepci piłki nożnej.

Czy wiesz, że rozliczając deklarację roczną masz możliwość pomocy najbardziej potrzebującym młodym sportowcom? Wszystko dzięki 1%, który możesz przekazać Fundacji Skry!

Sport to nie tylko rywalizacja. To także zdrowy tryb życia, poczucie odpowiedzialności oraz postępowanie według zasad funkcjonowania w społeczeństwie. Dzięki sportowi można wychowywać lepszych ludzi i ta właśnie myśl przyświecała pomysłodawcom powołania Fundacji Skry Częstochowa. Powstała ona w 2018 roku i od samego początku stanowi organ prowadzący Szkołę Mistrzostwa Sportowego „NOBILITO”, w której szansę rozwoju otrzymują najmłodsi i najbardziej utalentowani adepci piłki nożnej. Zajęcia edukacyjne prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną oraz doświadczonych trenerów, wychowujących swoich podopiecznych w oparciu o tak potrzebne w dorosłym życiu wartości moralne i etyczne. Ponadto dzieci uczące się w naszej szkole, dzięki rozwojowi własnego potencjału, już wkrótce mogą zasilić szeregi pierwszoligowego klubu piłkarskiego Skra, będącego od lat sportową dumą Częstochowy.

Czasem wystarczy 1%, by dać z siebie 100%!

Dzięki Twojej pomocy możemy:

– rozwijać bazę dydaktyczną Szkoły Mistrzostwa Sportowego „NOBILITO”

– zatrudniać najlepszych trenerów i wychowawców

– urozmaicać zajęcia dydaktyczne oraz treningi

– organizować wyjazdy sportowe

– zapewniać najlepszy sprzęt niezbędny do rozwoju adeptów piłki nożnej

– pomagać najbardziej potrzebującym podopiecznym Fundacji Skry

Do Szkoły Mistrzostwa Sportowego „NOBILITO” uczęszcza prawie dwustu uczniów, którzy łączą pasję do sportu z edukacją na wysokim poziomie. Dzięki Fundacji Skry najbardziej potrzebujący z nich również mogą spełniać swoje marzenia!

Jak przekazać 1%?

W odpowiednią rubrykę rocznego zeznania podatkowego PIT należy wpisać KRS: 0000270261, w rubryce „Cel szczegółowy” dopisz: SKRA 6.

Ciebie nic to nie kosztuje, a pozwala spełniać marzenia!