Ruszył Oficjalny Sklep Internetowy

Mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość – na pewno to dla nas bardzo dobra wiadomość, ponieważ jest sygnałem kolejnego #nowego etapu w historii naszego Klubu.

Dzisiaj uruchamiamy Oficjalny Sklep Internetowy dostępny pod adresem https://sklep.ks-skra.pl/

Dlaczego to takie fajne – przecież mieliśmy sklep podpięty pod główną stronę Klubu?

W nowym sklepie dużo łatwiej i szybciej można znaleźć poszukiwany produkt. Wyszukiwanie produktów również działa. Sama prezentacja produktu jest ładniejsza, a całość sklepu jest w pełni dostosowana do urządzeń mobilnych.

Dodatkowo taka forma Sklepu pozwoli nam poszerzyć ofertę i bardziej dostosować ją do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Sklep w ciągu najbliższego czasu będzie się zmieniał – jesteśmy przekonani, że na lepsze.

Jednocześnie prosimy Was o pomoc – #nowy Oficjalny Sklep Internetowy, jest w fazie beta testów i wszystkich Was zaprosiliśmy do bycia betatesterami – jeżeli zauważycie coś co nie działa, albo chcielibyście wprowadzić pewne zmiany dajcie nam znać pisząc maila na adres admin@ks-skra.pl.

Zapraszamy na zakupy 😀