Nasza drużyna z rocznika 2006 wygrywa Podhale Cup 2021!

Nasza młoda drużyna z rocznika 2006 w miniony weekend wybrała się do Rabki – Zdrój, by zagrać w silnie obsadzonym turnieju Podhale Cup 2021. Zawodnicy Skry zaprezentowali się ze znakomitej strony, ostatecznie triumfując w zawodach i zostawiając za swoimi plecami wiele klasowych zespołów.

W turnieju wzięło udział jedenaście drużyn z całej Polski, z których wymienić należy chociażby Gwardię Warszawa, GKS Jastrzębie, Zagłębie Sosnowiec czy MSMS Milan Łódź. Na przestrzeni całej imprezy nasi młodzi piłkarze pozostawali niepokonani, czterokrotnie zwyciężając i trzykrotnie dzieląc się z rywalem punktami.

Obecność na tak dobrze obsadzonych zawodach to możliwość złapania bezcennego doświadczenia, a zwycięstwo w całym turnieju jest dowodem świetnego rozwoju naszego młodego zespołu. Warto także podkreślić fakt, że nagrodę dla najlepszego zawodnika weekendowych rozgrywek otrzymał kapitan Skry Częstochowa, Kacper Kożuch.

Trener, Karol Pikoń, naturalnie był bardzo zadowolony z występu swojej drużyny: – Wyjazd pod względem sportowym oraz integracyjnym należy uznać za udany. Przed nami ostatnie dwa tygodnie treningów oraz gier wewnętrznych, po których zawodnicy udadzą się na zasłużoną przerwą świąteczno-noworoczną. Gratuluję drużynie sukcesu w turnieju oraz całej udanej rundy – podsumował szkoleniowiec naszego zespołu.

Daniel Flak