Nasi młodzi piłkarze zagrali w turnieju Podhale Cup 2021!

W minioną niedzielę nasi piłkarze z roczników 2007 i 2008 wzięli udział w świetnie obsadzonym turnieju Podhale Cup w Nowym Targu. Nasi młodzi zawodnicy zebrali niezwykle cenne doświadczenie, rywalizując z bardzo dobrymi zespołami.

W turnieju rocznika 2007 nasz klub reprezentowały dwa zespoły. Druga drużyna Skry zajęła 11. miejsce w turnieju, ogrywając m.in. silną ekipę ROW – u Rybnik. Z kolei pierwszy zespół zaprezentował się ze znakomitej strony, ostatecznie meldując się na podium rozgrywek. Gracze trenera Pawła Rycharskiego zajęli wysokie, trzecie miejsce, a szkoleniowiec młodej drużyny mógł być w pełni zadowolony z postawy swoich podopiecznych i doceniał postawę obu naszych zespołów, które wystąpiły w turnieju rocznika 2007: – Bardzo fajny turniej. Wybraliśmy się tam na koniec sezonu w dwóch celach: zbudowania relacji, atmosfery, a także pogrania w piłkę na dobrym poziomie. Zwracamy uwagę, że turniej był dosyć mocno obsadzony, o czym najlepiej świadczy fakt zajęcia 4 – tego miejsca przez SMS AKS Lódź, który na co dzień występuje w CLJ. Świadczy to o tym, że poziom zawodów był bardzo wysoki – podsumował szkoleniowiec naszego młodego zespołu.

Swoich ambitnych reprezentantów mieliśmy także na turnieju rocznika 2008. Podopieczni trenera Roberta Siudy mierzyli się bardzo dobrymi zespołami z całej Polski. Ostatecznie uplasowali się w środku stawki, wyprzedzając m.in. Polonię Warszawa, zespół Stali Stalowa Wola czy Zagłębie Sosnowiec.