Już w najbliższy weekend XII Memoriał im. Przemysława Kożucha!

Już w najbliższy weekend, 4 – 5 grudnia, w Hali Sportowa Częstochowa przy ul. Żużlowej odbędzie się XII Memoriał im. Przemysława Kożucha. W turnieju wezmą udział drużyny z roczników 2014 i 2015.

Weekendowe wydarzenie będzie kolejnym, w którym chcielibyśmy oddać swój dozgonny szacunek dla działalności Przemysława Kożucha. Człowieka, który przez wiele lat występował w kilku częstochowskich zespołach, a ostatnie siedem lat swojego życia spędził na szkoleniu młodzieży w naszym klubie.

W turnieju weźmie udział kilka ciekawych drużyn, m.in. AP Piotrków Trybunalski, Zagłębie Sosnowiec, MKS Zaborze czy Wisła Płock. O zwycięstwo zawalczą także dwa zespoły złożone z młodych zawodników Skry Częstochowa.

W sobotę odbędą się zawody z udziałem drużyn z rocznika 2014, a w niedzielę – ekip z rocznika 2015!

Na miejscu pojawi się kilka atrakcji, które powinny umilić Państwu oglądanie zmagań młodych adeptów futbolu.

Turniej jest wspierany przez Gminę Miasto Częstochowa. Sponsorami imprezy jest restauracja TBILISI Smak Gruzji oraz firma MAXIMA.