“Robimy swoje i sprawia nam to radość” – Mikołaj Kwietniewski po meczu z Sandecją – VIDEO

Pewnie wykorzystany rzut karny przez Mikołaja Kwietniewskiego w 74. minucie dał nam w środę (17.11) wygraną 1:0 nad rywalem z czołówki Fortuna 1 Ligi – Sandecją Nowy Sącz. Wychowanek Korony Kielce tajemnicę sukcesów Skry widzi w podchodzeniu na 100 procent do każdego meczu, ciężkiej pracy na treningach i fajnej atmosferze jaka wytworzyła się w szatni naszej ekipy. – Nikt nam nie dał tych punktów za darmo. Sami wzięliśmy je z boiska – mówił po meczu w Nowym Sączu. Wielka szkoda, że z powodu kartek nie będzie mógł w sobotę (20.11) zagrać przeciwko drużynie, której jest wychowankiem. Zapraszamy do obejrzenia pomeczowej rozmowy.

Rozmawiał Mariusz Rajek