Agatka potrzebuje naszej pomocy!

W życiu nadchodzi czas, kiedy zdajemy sobie sprawę, że istnieją o wiele ważniejsze rzeczy niż wynik najbliższego meczu. Chcielibyśmy Wam przedstawić historię Agatki Kuberskiej, siostrzenicy jednego z naszych zawodników, a także poprosić Was o wsparcie zbiórki charytatywnej na leczenie siedmioletniej dziewczynki, która zamiast cieszyć się beztroską, pierwszymi szkolnymi przyjaźniami i napawać wspaniałym okresem dzieciństwa – musi walczyć o swoje życie!

Pod koniec września u Agatki Kuberskiej wykryto guza mózgu. Niezwykle złośliwy nowotwór – rdzeniak zarodkowy – sprawił, że każdy dzień stał się dla niej prawdziwym wyzwaniem. Szansą na uratowanie jej życia jest niesamowicie kosztowne leczenie w St. Louis Childrens Hospital. Światowej sławy lekarz zakwalifikował Agatkę do leczenia komórkami macierzystymi. Istnieje szansa na całkowite wyzdrowienie dziewczynki, lecz kwota, dzięki której Agatka będzie mogła przystąpić do programu wynosi aż 8 milionów złotych!

Bardzo prosimy Was o pomoc! Wiemy, że potraficie poruszyć świat, by pomóc każdemu, kto naprawdę tego potrzebuje. Wasze wsparcie może przyczynić się do uratowania marzeń o normalnym życiu niewinnej dziewczynki!

Zbiórka na leczenie Agatki jest prowadzona poprzez fundację SiePomaga –> klik

Zapraszamy także do dołączenia do grupy z licytacjami dla Agatki –> klik